KREACJA

Identyfikacja

Wizerunek produktu, usługi jak również spójna identyfikacja wizualna całej firmy to podstawowe narzędzie do komunikacji z Klientem. W dobie silnej konkurencji firma i jej oferta nie mogą pozostać szare i przeciętne. Potrzebna jest osobowość i charakter.
Przygotujemy Państwu logotyp, symbol, kolorystykę jednolitą dla wszystkich materiałów, rodzaj czcionki, a także zasady, według których będą mogli Państwo tworzyć spójne komunikaty. Dzięki corporate identity zyskają Państwo niepowtarzalność i indywidualny styl.
A może identyfikacja firmy nie jest już nowoczesna, nie wygląda atrakcyjnie? Poprzez rebranding pokażemy Państwu jak utrzymać „stare”, przeobrażając je w „nowe”.

Kampanie reklamowe

Aby osiągnąć upragnioną pozycję firmy lub produktu na rynku, rozpoznawalność marki czy też poziom sprzedaży niezbędny jest zestaw działań zmierzających w określonym kierunku. Czasami tak niewiele potrzeba, aby zaistnieć w świadomości Klientów...
Oferujemy Państwu rozpoznanie potrzeby, wyznaczenie celu i przygotowanie odpowiednich narzędzi i działań reklamowych, skierowanych do grupy docelowej produktu czy usługi.

Reklama zewnętrzna

Zatrzymać wzrok Klienta przez krótką chwilę na szyldzie czy witrynie nie jest wcale takie proste. Aby nikt nie przeszedł obojętnie obok Państwa restauracji, kawiarni, sklepu, biura czy innego lokalu warto jest zdać się na profesjonalną pomoc. Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie różnych form wizualizacji zewnętrznej – literach przestrzennych, kasetonach, pylonach, totemach, wyklejaniu okien, aut i innych formach identyfikacji zewnętrznej.

Opakowania

Do przeszłości należy pogląd, że opakowanie służy dozowaniu i ochronie produktu przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Dziś, gdy Klienci stają przed przeolbrzymim wyborem produktów – ich uwaga jest najistotniejszym elementem, który może decydować o zakupie. Opakowanie to nie tylko indywidualny design, kształt, kolorystyka. To także świadomy i efektywny komunikat o produkcie, korzyściach z jego posiadania i osobie, która ten produkt wybiera.
Jesteśmy zespołem specjalistów: konstruktorów i grafików, z doświadczeniem w druku i uszlachetnieniach opakowań. Każdy nowy produkt to indywidualne wyzwanie i opowieść, którą chcemy zamknąć w bryle.

Książki, czasopisma

Zaprojektowanie książki czy czasopisma jest nie lada wyzwaniem. Odpowiedni projekt jest przede wszystkim sposobem na przekazanie treści, ale także na zdobycie zainteresowania czytelnika, utrzymanie tej ciekawości, pozycjonowanie tytułu, kontynuacji serii czy wyróżnienie na półce. Okładka, makieta, typografia, wybór papieru, kompozycja, format, sposób szycia czy klejenia są elementami, które sprawiają, że wydawnictwa żyją tak długo, jak to zaplanowaliśmy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Grafika

Nie od dzisiaj wiadomo, że obrazy potrafią więcej powiedzieć niż słowa, zawierają ukryte informacje, które w sposób nie zawsze oczywisty oddziałują na naszą podświadomość. Oferujemy profesjonalne projekty graficzne, logotypy, ulotki, plakaty, foldery, katalogi. Tworzymy wszelkie formy reklamowego wsparcia Państwa działalności w taki sposób, aby zarówno Państwa firma, jak i produkt pozostały w świadomości odbiorców.
Proszę nas wypróbować!

Wizualizacja 3D

W naszym zespole do Państwa dyspozycji mamy również grafików wykonujących wizualizację przestrzenną. Za pomocą modelowania i renderingu wykonujemy wizualizację projektów domów, wnętrz, stoisk targowych, obiektów, mebli, a także Państwa produktów.

Strony internetowe

Obecność firmy w sieci gwarantuje najszerszy i najtańszy dostęp do potencjalnych Klientów. Zapewniamy Państwu projekt, przygotowanie i wdrożenie stron www, aplikacji, sklepów internetowych i innych form, dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Rysunek

Aby produkt miał całkowicie niepowtarzalny charakter nie zawsze wystarczy dobry projekt graficzny. W szczególnych sytuacjach wymagane jest stworzenie czegoś od podstaw, odręcznie, unikalnie, bezkompromisowo. Państwa produkt potrzebuje artystycznej oprawy lub charakterystycznej postaci, jak z kreskówki? Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania.